LJUSSTAKAR, ett par, empire, försilvrad mässing, 1800-talets första hälft.

Kolonnformat skaft. Dekor av bl a väster och blad. Rester av försilvring. Höjd ca 25 cm.

Kraftigt slitage. Märkta MRL undertill.

Utropspris
3 000 SEK