CHIFFONIER

1800-talets mitt.

Mahongyfanerat, arkitektonisk form med halvkolonner, överst draglåda. Nedfällbar skiva med grön tygklädsel, bakomliggande lådinredning och längsgående fack. Nertill tre lådvarv. Bredd 91 cm, djup 56 cm, höjd 163 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Fanerskador och sprickor. Skador, skrivskivans skruvar saknas. En inre lådas knopp samt skrivskivans nyckelsylt saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    81
    EUR
    802 SEK
    101 USD

    Budhistorik (11 bud)
    3A10 feb 20:2481EUR
    510 feb 20:2476EUR
    310 feb 20:0171EUR