Glas Övrigt
1007513
FIGURINER, glas, ett par. Murano, 1900-talets mitt.
Figuriner, glas, ett par. murano, 1900-talets mitt.

Galant par i rosa toner. Höjd ca 30,

Ej signerade.Bruksslitage.

Thérèse von Rosen
Thérèse von Rosen
Representant
+46 (0)708 35 38 72

Utropspris
1 500 SEK