Bemålat, fronten med två dörrar, skuren dekor, längd 123, bredd 56, höjd 184 cm Nyckel finns.
Slitage. Skador. Senare målning. Repor. Märken. Smärre lukt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10