Fanerat med valnöt, uppsvängt krön med skuren dekor av blommor, front med två dörrar, längd 128, bredd 47, höjd ca 203 cm
Smärre slitage. Repor. Märken. Lös dekordel medföljer. Torrsprickor. Lagningar. Fanerlagningar. Smärre lukt
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10