Motiv av bland annat Stadshuset, Kungliga slottet, Kungstornen och Stadsbiblioteket, Stockholm. Höjd 31 cm.
Slitage. Lagning vid knopp.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10