BEVERLOO CORNEILLE

Färglitografi, signerad, daterad 96 och numrerad 17/200.

Figurkomposition. Bildstorlek 29 x 47 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    100 EUR
    126 USD

    Budhistorik (16 bud)
    510 feb 17:071000SEK
    310 feb 09:11950SEK
    4 9 feb 23:52900SEK