MATSALSBORD

J. L. Møller Models, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Jakaranda och jakarandafaner. Märkt med plakett. Två utdragbara skivor à 58 cm vardera. Längd 180. Bredd 104. Höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Om Cites
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    7 400
    718 EUR
    848 USD

    Budhistorik (21 bud)
    516 maj 21:327400SEK
    616 maj 21:327200SEK
    5A16 maj 21:327000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes