SERVERINGSVAGN

1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall. Två rökfärgade glasskivor. Längd 63 cm. Width 43 cm. Höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 500
    151 EUR
    189 USD

    Budhistorik (11 bud)
    4A11 feb 19:271500SEK
    511 feb 19:271400SEK
    4A11 feb 19:261300SEK