BERTIL ÖHLUND

Olja på duk, signerad.

"Arkaden, Rhodes". Duk 75 x 100 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor, ytsmuts.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T38
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    201 EUR
    252 USD

    Budhistorik (20 bud)
    1A16 feb 15:592000SEK
    216 feb 15:591923SEK
    115 feb 14:511823SEK