INDUSTRILAMPA, omkring 1900-talets mitt. Höjd ca 55 cm.

Lackerad metall. Diameter ca 35 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK