Stämplad Hernik, 925. Stel länk. Kula i korall, diameter ca 7 mm. Innerdiameter 12,5 cm. Längd 14,5 cm.
Repor. Bruksslitage. Liten spricka på korall.
För köpare utanför EU behövs exporttillstånd.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10