SKULPTUR

Glas, Ermanno Nason 1975, signerad.

Omfamnande par. Höjd 33 cm.

Konditionsrapport

Mindre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    2 900
    281 EUR
    332 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    412 maj 19:102900SEK
    412 maj 19:092700SEK
    412 maj 19:082500SEK