GEORG JENSEN

BESTICKSERVIS, 89 delar, rostfritt stål, Danmark.

12 skedar, längd 17,5 cm
12 matskedar, längd 19 cm
11 knivar, längd 20,5 cm
12 gafflar, längd 17 cm
13 gafflar, längd 18,5 cm
12 knivar, längd 23 cm
10 teskedar, längd 13 cm
4 smörknivar
4 påläggsgafflar
4 uppläggningsskedar i olika storlekar
2 såsskedar

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 910
    596 EUR
    747 USD

    Budhistorik (30 bud)
    6A13 feb 14:495910SEK
    713 feb 14:495910SEK
    613 feb 14:495710SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes