Bland annat:
Ripa i renhorn av Bo-Göran Korvi, Kiruna
Saltflaska med monogramsignatur
Ripa av narvalstand, Sandefjord
Kniv av horn och läder
Vildmarksstickan
Broscher och hänge
4 väskor av skinn
Ställvis slitage. Smärre skador (handtag på burk löst).