18K guld och vitguld. Kedja stämplad GHA, 750. Längd 45 cm. Märkt med märk-DNA. 22 briljantslipade diamanter totalt ca 0.28 ct. W/Si. Vikt 14,5 gram.
Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10