AFRA & TOBIA SCRAPA, brasutensilier, Dimensione Fuoco, Italien, 1980-tal.
Patinerat stå, mässing och trä. Korg 42 x 37 cm. Borste och stenklubba märkta, med tillhörande ställ, höjd 46-61 cm.
Slitage. Skador. Fläckar. Färgbortfall. Repor. Ej komplett.