Konst Modern svensk konst
1009468

BENGT JOHANSSON

(Sverige, Född 1941)
Bengt johansson, olja på duk, signerad bj.

BENGT JOHANSSON, olja på duk, signerad BJ.

Skymningslandskap. Bildens mått ca 103 x 105 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK