JOSEPH MAGNUS STÄCK

Olja på duk. Signerad och daterad 1847.

Vinterlandskap med kvinna. 38x45 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    20 timmar 24 minuter

    Utropspris: 5 000 SEK

    3 000
    289 EUR
    357 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    313 apr 08:083000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    212 apr 21:202200SEK
    112 apr 18:292000SEK