Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Joseph Magnus Stäck

(Sverige, 1812-1868)
Joseph Magnus Stäck
(Sverige, 1812-1868)

JOSEPH MAGNUS STÄCK, olja på duk. Signerad och daterad 1866

Vy över italiensk stad. 81x110 cm.

Gulnad fernissa. Smärre fläckar.

Konstnär

Utropspris
20 000 SEK