JOSEPH MAGNUS STÄCK

Olja på duk. Signerad och daterad 1866.

Vy över italiensk stad. 81x110 cm.

Konditionsrapport

Gulnad fernissa. Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 20 000 SEK

    Slutpris

    57 000
    5 751 EUR
    7 206 USD

    Budhistorik (27 bud)
    510 feb 20:1357000SEK
    6A10 feb 20:1355000SEK
    510 feb 20:1355000SEK