SPELDOSA

Troligen Tyskland, omkring 1900.

För kartongskivor, fyra skivor medföljer. Låda av betsat trä, med graverad dekor. Längd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage och skador i lådan. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    120
    EUR
    1 189 SEK
    150 USD

    Budhistorik (5 bud)
    510 feb 20:32120EUR
    410 feb 06:19110EUR
    3 6 feb 12:13100EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes