ERLAND CULLBERG

Olja på duk, signerad.

Figur. 92x60 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 7 000 SEK

    Slutpris

    9 210
    929 EUR
    1 164 USD

    Budhistorik (18 bud)
    8A10 feb 16:549210SEK
    1010 feb 16:549010SEK
    8A10 feb 16:518810SEK
    Acceptpris på 5 600 SEK uppnåddes