YNGVAR SANDSTRÖM

Soffbord , Säffle Möbelfabrik, 1960-tal.

Fanerad med palisander. Märkt undertill. Längd ca 145, bredd ca 70, höjd ca 52 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Slitage. Någon fanerskada. Blekt.

Om Cites
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    500
    49 EUR
    57 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A24 maj 11:38500SEK
    224 maj 11:38450SEK
    120 maj 23:54300SEK