ROLAND SVENSSON

Färglitografi, signerad och numrerad 104/360.

Kustlandskap. Bildstorlek 51,5 x 33 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 225
    123 EUR
    154 USD

    Budhistorik (9 bud)
    510 feb 16:271225SEK
    610 feb 16:211125SEK
    410 feb 16:181025SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes