MATTA

Semiantik Keshan, ca 370 x 274 cm.

Konditionsrapport

Något slitage. Smutsig. Lagningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - M7

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    12 000
    1 210 EUR
    1 517 USD

    Budhistorik (2 bud)
    2 5 feb 22:2912000SEK
    Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes
    1 5 feb 20:561500SEK