MATTA

Rölakan, signerad BU 198 x 125 cm.

Konditionsrapport

Något slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    4 500
    454 EUR
    568 USD

    Budhistorik (14 bud)
    212 feb 19:024500SEK
    4A12 feb 19:024300SEK
    412 feb 18:093700SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes