MARTTI RYTKÖNEN

Vas, glas, Orrefors studio, signerad och daterad 2001.

Dekor mot rött underfång. Signerad Martti Rytkönen Orrefors Studio 2001933585 Martti Rytkönen 21-30. Höjd 22 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 120
    314 EUR
    394 USD

    Budhistorik (15 bud)
    715 feb 10:453120SEK
    5A15 feb 09:562920SEK
    615 feb 09:562900SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes