ARWID KARLSSON

Olja på duk, signerad.

"Landskap, Sydfrankrike". 38x66 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    99 EUR
    122 USD

    Budhistorik (3 bud)
    115 feb 21:021000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    215 feb 11:10700SEK
    115 feb 08:01500SEK