FRANCO COSTA, triptyk, färglitografi, signerad och numrerad h/c.
"Magnificent Gothenburg". De tre bladen samramade. Totalt bildmått 170 x 55 cm.
Mindre fläckar och smärre veck i kant. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK