BULJONGKOPPAR MED FAT, 7 st, samt CHOKLADKOPPAR MED FAT, 2 st, flintgods, Rörstrand, 1900-tal.

Buljongkoppar med fat, Höjd 5,5 cm.
Chokladkoppar med fat. Höjd 7 cm.

Två extra fat för buljongkoppar medföljer, varav ett med nagg och spricka.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK