BULJONGKOPPAR MED FAT

7 st, samt CHOKLADKOPPAR MED FAT, 2 st, flintgods, Rörstrand, 1900-tal.

Buljongkoppar med fat, Höjd 5,5 cm.
Chokladkoppar med fat. Höjd 7 cm.

Två extra fat för buljongkoppar medföljer, varav ett med nagg och spricka.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 610
    162 EUR
    203 USD

    Budhistorik (8 bud)
    212 feb 11:201610SEK
    5A12 feb 11:061510SEK
    312 feb 11:061500SEK
    Acceptpris på 1 300 SEK uppnåddes