SKÄNK

1800-talets mitt.

Målad. Två låda. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Svarvad dekor. Bredd 104, djup 53, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Avslag på sockel. Lagning.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 000
    504 EUR
    632 USD

    Budhistorik (15 bud)
    313 feb 18:385000SEK
    2A13 feb 18:384800SEK
    313 feb 18:384800SEK