MARCEL MOULY

Blandteknik, signerad och daterad 1951.

Komposition. Dagmått 28,5 x 58 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 18 000 SEK

    Slutpris

    26 500
    2 648 EUR
    3 258 USD

    Budhistorik (20 bud)
    6A11 feb 15:1826500SEK
    511 feb 15:1825500SEK
    611 feb 15:1724500SEK
    Acceptpris på 14 000 SEK uppnåddes