MATTA Kashmar semiantik signerad ca 500 x 300 cm

röd botten mönstrad med medaljong, hörn och blommor i polykroma färger, mörkblå huvudbård med blommor

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - M4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    7 200
    726 EUR
    910 USD

    Budhistorik (11 bud)
    513 feb 22:137200SEK
    4A13 feb 22:137000SEK
    513 feb 22:136800SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes