BIBEL

Biblia på Swensko, Konung Friedrich then Första, tryckt i Norrköping hos C F Broocman, otydlig datering 171?.

Skinnband med mässingsbeslag. Märkt: 1799 dn 5 aprilis, Möklinta Soken, Johan Pehrsson, Walsa Traby. Löst försättsblad.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    94 EUR
    116 USD

    Budhistorik (14 bud)
    514 feb 12:28950SEK
    7A14 feb 12:28900SEK
    514 feb 12:28900SEK