Gavlar av betsad bok, teakfaner. Överdel med hyllplan. Utdragbar skiva. Nedtill med två skjutbara dörrar och bakomliggande hyllplan, tre lådor. Bredd 120. Djup 42,5. Höjd 160 cm.
Smärre slitage och fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.