KAFFESERVIS

22 delar, "Måsen", Bing & Gröndahl, Danmark, 1900-talets andra hälft.

10 st assietter, 17,5 cm (616)
1 st gräddkanna, 393
1 fat, 21x13 cm, 363
2 st fat med hänklar, diameter 25 cm, 364
7 st kaffekopp med fat, 305
1 st sockerskål med lock, 593

Konditionsrapport

Nagg. första och Andrasortering.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    60 EUR
    75 USD

    Budhistorik (8 bud)
    6A13 feb 09:52600SEK
    513 feb 09:52600SEK
    613 feb 09:29550SEK