Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

BOKHYLLA, String 3 stycken. 1900-talets mitt.

Bestående av:

Svartlackerad metallstomme enligt följande: 6 stycken sidogavlar, höjd ca 156, djup ca 30 vid fötterna. 18 stycken mellansektioner längd ca 81. 4 stycken sektioner längd ca 52. 3 hyllsektioner längd ca 35 cm.

Hyllplan av trä 13 stycken, längd ca 80, djup 20. Hyllplan 8 stycken, längd 80, djup 30 cm.

Slitage, smärre skador.

Utropspris
6 000 SEK