SAMLARBILAR, 31 st, Volvo Collection, Editions Atlas, 2000-tal.

I obruten förpackning: "P1800", "144", "C70 Cabriolet", "145 Express", "120 Amazon", "480 ES", "PV60", "360 GLE", "PV56", "242 GT", "PV52", "PV800 Taxi", "145 Estate". I bruten förpackning: "480 ES", "PV52", "440 Politie", "PV 444", "V40", "PV544", "262C Bertone", "P1800 ES", "PV36 Carioca", "P1800 ES", "144", "PV56", "123 GT", "780 Bertone", "480 ES", "440". Utan förpackning: "242 GT" samt "343".

Bruksskick. Några förpackningar med skador. Ej helt genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK