SAMLARBILAR, 31 st, Volvo Collection, Editions Atlas, 2000-tal.

I obruten förpackning: "P1800", "144", "C70 Cabriolet", "145 Express", "120 Amazon", "480 ES", "PV60", "360 GLE", "PV56", "242 GT", "PV52", "PV800 Taxi", "145 Estate". I bruten förpackning: "480 ES", "PV52", "440 Politie", "PV 444", "V40", "PV544", "262C Bertone", "P1800 ES", "PV36 Carioca", "P1800 ES", "144", "PV56", "123 GT", "780 Bertone", "480 ES", "440". Utan förpackning: "242 GT" samt "343".

Konditionsrapport

Bruksskick. Några förpackningar med skador. Ej helt genomgångna.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss