SAMLARBILAR

31 st, Volvo Collection, Editions Atlas, 2000-tal.

I obruten förpackning: "P1800", "144", "C70 Cabriolet", "145 Express", "120 Amazon", "480 ES", "PV60", "360 GLE", "PV56", "242 GT", "PV52", "PV800 Taxi", "145 Estate". I bruten förpackning: "480 ES", "PV52", "440 Politie", "PV 444", "V40", "PV544", "262C Bertone", "P1800 ES", "PV36 Carioca", "P1800 ES", "144", "PV56", "123 GT", "780 Bertone", "480 ES", "440". Utan förpackning: "242 GT" samt "343".

Konditionsrapport

Bruksskick. Några förpackningar med skador. Ej helt genomgångna.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 850
    186 EUR
    233 USD

    Budhistorik (21 bud)
    612 feb 18:121850SEK
    410 feb 23:181750SEK
    5A10 feb 23:181670SEK