ARTHUR PERCY

Servisdelar, 31 delar, "Neapel", Gefle, 1900-talets mitt.

11 tekoppar med fat
12 assietter
tekanna
kaffekanna
sockerskål
mjölkkanna
cigarettvas
3 mindre fat

Konditionsrapport

Slitage. Sprickor. Krackelyr. Missfärgningar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rolf Lundqvist

Norrköping

Rolf Lundqvist
Värderingsman

rolf.lundqvist@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    94 EUR
    116 USD

    Budhistorik (11 bud)
    6A12 feb 14:57950SEK
    712 feb 14:57900SEK
    612 feb 13:25850SEK