OKÄND KONSTNÄR

Olja på duk, uppfodrad på kartong, signerad och daterad 89, Ryssland.

Flicka och blommande syrenbuskar. Bildstorlek 43 x 61 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - L11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    675
    EUR
    6 689 SEK
    845 USD

    Budhistorik (38 bud)
    1110 feb 20:15675EUR
    1010 feb 19:50655EUR
    1110 feb 19:14635EUR