MEMA, bestickservis, silver, 47 delar, "Symfoni", Lidköping & Eskilstuna, 1900-talets fjärde kvartal.

Tolv bordsgafflar (längd 17 cm), tolv bordsskedar ( längd 17 cm), tolv bordssknivar med blad av rostfritt stål (längd 20,5 cm) samt elva kaffeskedar (längd 11,5 cm). Total vikt ca 1760 gram. I etui.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss