SPELDOSA, omkring år 1900.

SPELDOSA, omkring år 1900.

Fanerad med olika träslag. Intarsia. Längd 51. Bredd 22. Höjd 14 cm.

Slitage, delar saknas (piggar). Fläckar. Ej funktionstestad

Utropspris
1 500 SEK