SPELDOSA

Omkring år 1900.

Fanerad med olika träslag. Intarsia. Längd 51. Bredd 22. Höjd 14 cm.

Konditionsrapport

Slitage, delar saknas (piggar). Fläckar. Ej funktionstestad

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    405
    40 EUR
    51 USD

    Budhistorik (4 bud)
    210 feb 01:56405SEK
    1A10 feb 01:56355SEK
    210 feb 01:56350SEK