Svart skinn med stelt hornliknande handdtag. Reglerbart handtag. Invändigt ett fack med dragkedja.Stämpelmärkt "YVES SAINT LAURENT rive gauche" och numrerad. 42 x 35 x 6 cm.
Slitage, limmet har släppt ställvis på remmarna. Nötta kanter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.