FÅTÖLJER

Ett par, "G7 / Pedro", Göte möbler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

Stommar i bok. Sitsar av canvas och skinn. Sitthöjd ca 46/40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    161 EUR
    202 USD

    Budhistorik (8 bud)
    212 feb 11:141600SEK
    1A12 feb 11:131500SEK
    212 feb 11:131500SEK