GOLVLAMPA

1900-talets mitt.

Mässing och patinerad metallk. En ljuspunkt. Höjd 161 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    55 EUR
    69 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A12 feb 14:58550SEK
    212 feb 14:58500SEK
    112 feb 04:27300SEK