IVAR ÅLENIUS-BJÖRK

Vaser/ljusstakar, ett par, mässing, "Liljan", Ystad Metall.

Stiliserad bladformation. Med glasinsatser. Stämplade "I.Å.B. Ystad Metall MADE IN SWEDEN". Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 600
    262 EUR
    328 USD

    Budhistorik (19 bud)
    610 feb 22:312600SEK
    710 feb 22:292400SEK
    610 feb 22:292200SEK