FILMAFFISCH, färglitografi/offsettryck, "Elvis Presleys bästa, Blue Hawaii", 1970-tal.

Motiv med Elvis. Ca 99 x 69 cm.

Veck. Revor. Slitage. Ej examinerad ur ram. Flertal hål.

Utropspris
1 500 SEK