STJÄRNKIKARE / TELESKOP

Alstar, 1900-talets andra hälft.

D=4.5" F=900 mm. Vridmoment, objektiv och fotplatta medföljer. Teleskopets längd 89 cm.

Konditionsrapport

Slitage med repor och fläckar. Ej funktionstestad.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    9 dagar 10 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    151 EUR
    189 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    420 feb 11:311500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    320 feb 10:431100SEK
    220 feb 09:23750SEK