HYLLSYSTEM, Paul Cadovius, palisander. CITES-intyg
Fanerat med palisander. Två sektioner. Byrå med tre lådor. Hylla med skjutdörrar.2 väggpaneler. 4 hyllplan. 8 vinkar/ konsoler. Monteringsdetaljer medföljer. Varje sektion bredd 80 cm.
Repor. Stötmärken.